vítejte na oficiálních stránkách
AK Racing klubu v AČR

Tým Adama Koblihy se věnuje závodům Mistrovství české republiky
v rally. Na tomto webu se o nás můžete dovědět více,
zároveň budete mít přehled o aktuálních závodech,
výsledcích a názorech samotné posádky.

ARCHIV ČLÁNKŮ 2012

 

 

KOBLIHA SI POPRVÉ VYZKOUŠÍ OSTROU ZÁVODNÍ DVOUKOLKU

8. 11. 2012

O nadcházejícím víkendu, k příležitosti volného závodu nesoucí název Rallyshow Uherský Brod, se chystá jedna z velkých premiér. Adam Kobliha bude poprvé ve své kariéře sedlat čistokrevný závodní vůz kategorie S1600. Rozpisu se opět chopí Petr Chodura jun. a společně si budou moci užít vysněného závodního nářadí, které pochází jak jinak, než z dílen Sparrow Racing teamu.

 

Zobrazit celý článek

 


 

KOBLIHA SI ZÁVĚR SEZÓNY UŽIL

29. 10. 2012

Již v tradičním podzimním termínu uzavírá rallysprintovou sezónu valašský podnik s centrem ve Vsetíně, protentokrát nesoucí název 9. PSG – Partr Rally Vsetín 2012. Své místo ve startovní listině měl i Adam Kobliha, přestože jeho prioritou pro letošní rok byl „velký mistrák“, poslední mistrovský závod sezóny si ale ujít nenechal.

 

Zobrazit celý článek

 


 

KOBLIHA PODAL NA BARUMCE ŽIVOTNÍ VÝKON A ZÍSKAL TITUL

9. 9. 2012

Posádka AK Racing Klubu – Adam Kobliha spolu se svým letošním parťákem Karlem Žáčkem, si vedla na trati letošní Barum Czech rally Zlín přímo skvěle a dokázala vybojovat svůj první titul v MMČR. Nejen jejich výkon však dokázala zastínit nešťastná událost z RZ 13, která již tak dost tragický a smutný průběh sezóny 2012 ještě podtrhla.

 

Zobrazit celý článek

 


 

OBHÁJENÉ VÍTĚZSTVÍ MEZI VINICEMI

27. 6. 2012

Vstříc prašným jihomoravským cestám vytáhla do boje valašská dvojice Adam Kobliha – Karel Žáček. Pro letošní sezónu nově složená dvojice zatím opanuje čelo klasifikace třídy 9. Je jasné, že Koblihovi zkušený spolujezdec svědčí a i na jeho závodnickém projevu je to znát, podle jeho slov pilují s Karlem každý detail jejich jízdy.

Adam působí i přes své mládí velmi vyzrálým dojmem a na 8.

 

Zobrazit celý článek

 


 

KOBLIHOVA „DEVÍTKA“ V ČESKÉM KRUMLOVĚ NEJRYCHLEJŠÍ

31.5.2012

Přesto však posádka ve složení Adam Kobliha a Karel Žáček brala až druhé místo v klasifikaci třídy 9. Po loňském nepříliš vydařeném vystoupení posádky AK Racing na jihočeské soutěži, kde Kobliha po několika peripetiích obsadil až 5. místo, si chtěl tento valašský borec napravit reputaci.

 

Zobrazit celý článek

 


 

Zobrazeno: 1 - 5 ze 7 položek