Tým Adama Koblihy se věnuje závodům Mistrovství české republiky
zároveň budete mít přehled o aktuálních závodech,
výsledcích a názorech samotné posádky.

ARCHIV ČLÁNKŮ 2013

NABÍDKA, KTERÁ SE NEODMÍTÁ

29.10.2013

Dvě minuty. V běžném životě nemusí znamenat nic, ale v rally je to náklad, kterého se lze zbavit jen stěží. Přesně takovým časem byli zatíženi Adam Kobliha a Petr Chodura jun. na Rally Vsetín. Zde si odbyli svou premiéru s vozem kategorie R3. Při neúčasti Martina Vlčka se pánové Kobliha a Chodura mohli zároveň předčasně radovat z titulu mistrů ČR ve Sprintrally ve třídě 6.

Zobrazit celý článek

Z KOLBIŠTĚ POD ŠTĚRBERSKÝM HRADEM VEZ POHÁRU

26.9.2013

Předposlední zastávkou sezóny malého mistrovství byla Rally Jeseníky. Závodilo se zde teprve po sedmé a jako každý rok je centrem soutěže bájemi opředené město Šternberk, na úpatí Nízkého Jeseníku.

CITRÖEN DS3 R1B PROKÁZAL SVOU RYCHLOST

4.9.2013

Rok se s rokem sešel a scenérie zlínského kraje byly opět prosyceny vůní závodního benzínu a sportovním napětím. Davy příznivců opět zaplavily ulice Zlína i okolní cesty a cestičky valašských kotárů, odkud mohly být součástí již 43. Barum Czech Rally Zlín s označením 2013. Motoristický vrchol sezóny byl tu.

CITRÖEN DS3 V RUKOU ADAMA KOBLIHY

28.8.2013

„Barum rally je jiný svět, jiný závod než je možné absolvovat za celou sezónu. Tvoří ji překrásné a těžké rychlostní zkoušky a davy nadšených lidí, které podtrhují tento výjimečný svátek a vytváří neskutečnou atmosféru.

KOBLIHA S CHODUROU SI DOŠLI PRO PRVNÍ MÍSTO

4.8.2013

Je to již týden, co se posádka Citröenu C2 R2 Max ve složení Adam Kobliha – Petr Chodura jun. zúčastnila pátého podniku sezóny Ferodo Matrix M.V. Rally Kostelec nad Orlicí 2013. Šampionát malého mistrovství se tak dostal za svou polovinu a ve všech třídách již naplno hoří souboje o pódiová umístění.

Zobrazeno: 1 - 5 ze 10 položek