vítejte na oficiálních stránkách
AK Racing klubu v AČR

Tým Adama Koblihy se věnuje závodům Mistrovství české republiky
v rally. Na tomto webu se o nás můžete dovědět více,
zároveň budete mít přehled o aktuálních závodech,
výsledcích a názorech samotné posádky.

ARCHIV ČLÁNKŮ 2014

 

 

Adam Kobliha: žiju svůj sen

6.9.2014

 

S každoročním odchodem letních prázdnin přichází největší domácí rallyový svátek – zlínská Barum Czech rally Zlín. Tato soutěž má v našem kalendáři neochvějné místo a nikdy tady nebyla nouze o zajímavé okamžiky, dech beroucí souboje, divoké fanoušky, ani o krásné ženy. Na svou čtvrtou „barumku“ vyrazil i Adam Kobliha se spolujezdcem Karlem Žáčkem letos jedoucí s velmi rychlým Renaultem Clio R3.

 

Zobrazit celý článek

 


 

DRUHÝ LETOŠNÍ TRIUMF PRO KOBLIHU S ŽÁČKEM

20. 7. 2014

 

Prvním rallyovým vrcholem letošního léta byla 41. Rally Bohemia. Historií opředená soutěž, která se po dlouhá léta jezdila i v rámci Evropského poháru, pro letošek doznala jistých změn.

 

Zobrazit celý článek

 


 

KDYŽ VŠE DO SEBE ZAPADÁ

29.6.2014

 

Adam Kobliha. Jméno, které bylo během minulého víkendu velmi často skloňováno. Jezdec, který dokázal díky své trpělivosti a píli zvítězit v klasifikaci dvoukolek, Clio Cupu i třídě 5 a obsadit skvělé osmé místo absolutně. Součást týmu, který připravuje živnou půdu a nejlepší pozici pro jeho růst a výsledky.

 

Zobrazit celý článek

 


 

JÁ JSEM KRÁLEM ŠUMAVY, ZNÁM KAŽDÝ KMEN I LOUKU...

23.5.2014

 

Zpívá se ve známe písni Tří sester a v případě Adama Koblihy to po letošním ročníku rozhodně neplatí, na rychlostní zkoušky Rally Šumava se vydal prakticky po prvé a na jejího krále se prozatím díval z úctyhodné vzdálenosti.

 

Zobrazit celý článek

 


 

ADAM KOBLIHA POPRVÉ MEZI ELITOU

13.5.2014

 

Poněkud netradičně otevíral domácí část velkého šampionátu Rallye Český Krumlov, který si tak vyměnil pozici v kalendáři s Rally Šumava. Předpověď slibovala tradiční májové počasí, tedy slunečné počasí doplněné o bouřky a déšť. O to víc zajímavých momentů se dalo očekávat. Pro případ posádky Adam Kobliha a Petr Chodura jun. to platilo snad dvojnásob.

 

Zobrazit celý článek

 


 

Zobrazeno: 1 - 5 ze 6 položek